Дослідження компанії Сisco про попит на фахівців по кібербезпеці

Автор: Бойчук Вадим Олександрович

Дата публікації: 7 січня 2020 р. 14:37:44 GMT / Категорія: Головний розділ

З кожним кварталом справи в підрозділі Cisco, що спеціалізується на рішеннях для забезпечення інформаційної безпеки (ІБ), йдуть все краще і краще. Завдяки масштабам свого бізнесу, лідер ринку мережевого обладнання заробляє на ІБ-продукції більше, ніж багато компаній, зайняті виключно розробкою апаратних і програмних засобів кіберзахисту. Що вражає ще сильніше, виручка Cisco на цьому напрямку стабільно збільшується.
Протягом останніх чотирьох кварталів оборот ІБ-бізнесу Cisco ріс в річному обчисленні, а останні дві чверті реєструють двозначні темпи. За підсумками тримісячного періоду, який закінчився 28 липня 2019 року, продажу рішень для забезпечення кібербезпеки принесли Cisco 627 мільйонів доларів проти 558 мільйонів роком раніше.
З урахуванням 12-відсоткового підйому ІБ-бізнес став самим швидкозростаючим напрямком діяльності Cisco в минулому кварталі, а в цілому за минулий фінрік виручка цього підрозділу досягла 2,35 мільярда доларів, що на 9% більше попереднього річного результату.
Нескладно зрозуміти, в чому секрет успішного розвитку ІБ-бізнесу Cisco: будучи найбільшим виробником мережевого устаткування, такого як маршрутизатори і комутатори, американський вендор може вбудовувати засоби захисту від мережевих погроз на апаратному рівні, що дає йому величезну перевагу над конкурентами, які спеціалізуються тільки на розробці ІБ-рішень.
Дані аналітиків це підтверджують: дослідницька компанія IDC недавно повідомила , що Cisco продовжує лідирувати на світовому ринку обладнання для забезпечення інформаційної безпеки, оборот якого в другому кварталі 2019 року зріс на 17% в річному численні і перевищив 3,6 мільярда доларів.
У квітні-червні Cisco заробила на продажу такої апаратури 560,5 мільйона доларів, з урахуванням чого вона контролювала понад 15% цього ринку. У порівнянні з показниками річної давності виручка Cisco від продажу апаратних засобів мережевого захисту збільшилася на 24,5%, а часткової показник підріс майже на відсоток.
Упевнена висхідна динаміка Cisco доводить ефективність її стратегії "Security Everywhere", яка передбачає впровадження захисних технологій в ІТ-інфраструктуру всього підприємства, від центрів обробки даних, мобільних і хмарних середовищ до кінцевих пристроїв.