УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!!

Автор: Козак Сергій Вікторович

Дата публікації: 16 жовтня 2018 р. 06:53:14 GMT / Категорія: Головний розділ

УВАГА ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!!!

При навчанні основі  ґрунтовного вивчення найбільш  популярних мов програмування  С, С++, С#, Java, Java-script, Python, бази даних SQL та  апаратного комп’ютерного забезпечення студенти  кафедри  вивчають розробку програмних додатків, програмно-апаратних комплексів та систем управління та захисту інформації:

  1. Web-дизайн, Front-End розробку, розробка  Web-додатків на стороні сервера  на мові PHP та використовуючи технологію ASP.NET.
  2. 2. Розробка системних програмних додатків з використанням архітектурних особливостей операційних систем Windows, Linux;
  3. 3. Розробка додатків для керування мобільними пристроями для операційних систем Android, IOS в середовищах Android Studio, Xamarin.
  4. 4. Програмування мікроконтролерів та Інтернет-речей на мові С++ та вбудованих скриптах (розумний будинок на основі пристрою Xiaomi IoT та з використанням для керування програмно-апаратних засобів Arduino, Raspberry PI;).
  5. Керування роботизованими системами та літальними апаратами у середовищах V-REP, Microsoft Robotics Developer Studio та з використанням для керування програмно-апаратних засобів Arduino, Raspberry PI;
  6. 6. Проектування комп’ютерних мереж та програмування мережевих додатків та вивчення основ системного адміністрування в середовищі Linux
  7. Інформаційної безпеки з вивченням основних криптографічних методів захисту інформації з використанням Java Cryptography APIта Microsoft Crypto API.
  8. Побудову антивірусних програм і додатків захисту інформації в комп’ютерних мережах.

 З детальними відомостями Ви можете ознайомитись 

Завідувач кафедрою: Кльоц Юрій Павлович

Телефон: 067-774-40-08 Електронна адреса: klots@khmnu.edu.ua

Зам. завідувача кафедрою: Джулій Володимир Миколайович

Телефон: 067-275-9164 Електронна адреса: dg2303@ukr.net