Курси програмування на C, C ++, C# для учнів 9-11 класів

Автор: Козак Сергій Вікторович

Дата публікації: 16 жовтня 2018 р. 06:53:14 GMT / Категорія: Головний розділ

Курси програмування на C, C ++, C# для учнів 9-11 класів

Курси програмування на C, C ++, C# для учнів 9-11 класів

Кафедра кібербезпеки та комп'ютерних систем і мереж оголошує набір на курси програмування на мовах С, С++ та С# школярів 9-11 класів.

    Навчальний курс знайомить слухачів з основами і системами програмування на мовах C, C ++ і C# (C Sharp), дозволяючи освоїти різні підходи до розробки програмних продуктів - структурний, функціональний, об'єктно-орієнтована та ін. Навчання починається з розгляду понять і принципів алгоритмічного програмування, класів і особливостей мов, включаючи подальше знайомство з технологіями і архітектурою сучасних платформ.
     Учні освоюють синтаксис і лексику мов програмування C, С++ і C#, зокрема, ідентифікатори, константи, логічні типи, оператори, функції, вирази, шаблони, масиви і бібліотеки, а також вивчають методи побудови і структуру додатків, розроблених в системах програмування C / C++ / C#. При вивченні мов програмування C / C++ / C# учні розглядають популярну програмну платформу Microsoft .NET Framework, для розробки додатків, а також вчаться користуватися інтегрованим середовищем розробки Microsoft Visual Studio 2017.
     Програма навчання орієнтована на вивчення базових принципів програмування, знайомить з особливостями синтаксису.

З детальними відомостями Ви можете ознайомитись за наступним посиланням: Курси програмування на C

Відповідальний за курси: Джулій Володимир Миколайович

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за номером телефона: 067-275-9164

А також за електроною адресою: dg2303@ukr.net